Naar inhoud
Combineer wat je wilt – Bespaar 15% bij 3 stuks · Bespaar 18% bij 4–⁠5 stuks · Bespaar 20% vanaf 6 stuksCombineer wat je wilt. Bespaar tot 20%.

Aesbody Sculpt

Fitted Long Sleeve T-Shirt Midnight

€55 €39

Bespaar 15% bij 3 stuks · Bespaar 18% bij 4–⁠5 stuks · Bespaar 20% vanaf 6 stuks · Bekijk de look ↓

Gemaakt voor: Pilates · Reformer · Barre · Elke dag

Kleur Midnight

Maat

Kies je maat om toe te voegen

Op voorraad

Pre-order. Verzonden uiterlijk 7 nov

Uitverkocht in deze maat

Gratis maat ruilen. 30 dagen retour

  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • PayPal

Bundle & Save

Draag het als look. Bespaar tot 20%.

  1. 3 stuksBespaar 15%
  2. 4–⁠5 stuksBespaar 18%
  3. 6+ stuksBespaar 20%

De complete Aesbody Sculpt Midnight look

Alle 7 stuks in Midnight. Kies een maat per stuk en vink uit wat je niet nodig hebt.

  • Fitted Long Sleeve T-ShirtDit stuk€55 €39
  • Cami€59 €35
  • Capri Leggings€69 €37
  • Flare Leggings€89 €49
  • Fold Over Shorts€59 €35
  • Leggings€69 €39

 

Bekijk alle bundels →

Automatisch toegepast bij het afrekenen. Sokken, ondergoed en cadeaubonnen tellen niet mee voor de korting.

Pasvorm & maat

Stevige sculpting fit — kies je gebruikelijke maat.

Isabel draagt maat S en is 173 cm (5'8"), met een buste van 86 cm en een taille van 64 cm.

Pasvorm: Valt normaal
Valt klein Valt normaal Valt ruim

Details

De long sleeve die overal bij past. Strak gesneden voor een schone silhouet onder een wrap top of op zichzelf. Van studio naar koffie, zonder om te kleden.

Stof & verzorging

Aesbody Sculpt - 78% nylon, 22% elastaan (LYCRA®)

Machine was koud met gelijke kleuren en leg plat om te drogen.

Verzending

Je ontvangt een track & trace-code per e-mail zodra je bestelling verzonden is.

Gratis verzending bij alle bestellingen vanaf € 125.

Nederland: 3-6 werkdagen — € 4
België: 4-6 werkdagen — € 4
Duitsland: 3-6 werkdagen — € 4
Frankrijk: 4-6 werkdagen — € 4
Verenigd Koninkrijk: 4-7 werkdagen — £ 4
Verenigde Staten: 5-7 werkdagen — $ 4
Rest van Europa: 4-7 werkdagen — € 7
Rest van de wereld: 4-7 werkdagen — € 20

Retourneren

Past het niet helemaal? Je hebt 30 dagen na levering om je retour te starten.

Winkeltegoed? Altijd een gratis retourlabel — ideaal om van maat te wisselen.

Terugbetaling: € 4 retourlabelkosten (Nederland, België, Duitsland & Frankrijk)

Alle andere landen: retourkosten verschillen — zie onze retourvoorwaarden

Fitted Long Sleeve T-Shirt Midnight
€39

Maak de set compleet

Zelfde kleur, gemaakt om samen te dragen.

Capri Leggings Midnight
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Capri Leggings Midnight
€37 €69 · Sculpt

Mix & Save

Flare Leggings Midnight
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Flare Leggings Midnight
€49 €89 · Sculpt

Mix & Save

Fold Over Flare Pants Midnight Pre-order
LXLXXL
Toegevoegd aan je tas
Fold Over Flare Pants Midnight
€49 €89 · Sculpt

Mix & Save

Fold Over Shorts Midnight
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Fold Over Shorts Midnight
€35 €59 · Sculpt

Mix & Save

Reviews

4,84 (32)
“Ik ben echt heeeel blij met de setjes die ik heb van Antheia😍 De setjes zijn boterzacht, passen perfect en ik draag alles ook gewoon bij mijn dagelijkse outfits”
Tyra · Geverifieerde koper
“Geweldige service”
Jiska · Geverifieerde koper
“Prachtige kleur en sluit heel mooi aan!”
Annabel · Geverifieerde koper
“Ik hou van jullie sportkleren! Vooral de Aesbody lijn!”
C. · Geverifieerde koper