Naar inhoud
Combineer wat je wilt – Bespaar 15% bij 3 stuks · Bespaar 18% bij 4–⁠5 stuks · Bespaar 20% vanaf 6 stuksCombineer wat je wilt. Bespaar tot 20%.
Maat

Kies je maat om toe te voegen

Op voorraad

Pre-order. Verzonden uiterlijk 7 nov

Uitverkocht in deze maat

Gratis maat ruilen. 30 dagen retour

  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • PayPal

Bundle & Save

Draag het als look. Bespaar tot 20%.

  1. 3 stuksBespaar 15%
  2. 4–⁠5 stuksBespaar 18%
  3. 6+ stuksBespaar 20%

De complete Aesbody Sculpt Midnight look

Alle 7 stuks in Midnight. Kies een maat per stuk en vink uit wat je niet nodig hebt.

  • CamiDit stuk€59 €35
  • Capri Leggings€69 €37
  • Flare Leggings€89 €49
  • Fold Over Shorts€59 €35
  • Leggings€69 €39

 

Bekijk alle bundels →

Automatisch toegepast bij het afrekenen. Sokken, ondergoed en cadeaubonnen tellen niet mee voor de korting.

Pasvorm & maat

Stevige sculpting fit — kies je gebruikelijke maat.

Rina draagt maat XS en is 168 cm (5'6"), met een buste van 82 cm en een taille van 62 cm.

Pasvorm: Valt normaal
Valt klein Valt normaal Valt ruim

Details

De laag waar je als eerste naar grijpt. Een fitted square-neck cami met dunne spaghetti-bandjes en een lage scoop-rug, strak op het lichaam in gladde, sculpterende stof. Uitneembare padding voor een schone vorm — licht genoeg om onder een wrap top te layeren, mooi genoeg om los te dragen.

Stof & verzorging

Aesbody Sculpt - 78% nylon, 22% elastaan (LYCRA®)

Machine was koud met gelijke kleuren en leg plat om te drogen.

Verzending

Je ontvangt een track & trace-code per e-mail zodra je bestelling verzonden is.

Gratis verzending bij alle bestellingen vanaf € 125.

Nederland: 3-6 werkdagen — € 4
België: 4-6 werkdagen — € 4
Duitsland: 3-6 werkdagen — € 4
Frankrijk: 4-6 werkdagen — € 4
Verenigd Koninkrijk: 4-7 werkdagen — £ 4
Verenigde Staten: 5-7 werkdagen — $ 4
Rest van Europa: 4-7 werkdagen — € 7
Rest van de wereld: 4-7 werkdagen — € 20

Retourneren

Past het niet helemaal? Je hebt 30 dagen na levering om je retour te starten.

Winkeltegoed? Altijd een gratis retourlabel — ideaal om van maat te wisselen.

Terugbetaling: € 4 retourlabelkosten (Nederland, België, Duitsland & Frankrijk)

Alle andere landen: retourkosten verschillen — zie onze retourvoorwaarden

Cami Midnight
€35

Maak de set compleet

Zelfde kleur, gemaakt om samen te dragen.

Capri Leggings Midnight
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Capri Leggings Midnight
€37 €69 · Sculpt

Mix & Save

Flare Leggings Midnight
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Flare Leggings Midnight
€49 €89 · Sculpt

Mix & Save

Fold Over Flare Pants Midnight Pre-order
LXLXXL
Toegevoegd aan je tas
Fold Over Flare Pants Midnight
€49 €89 · Sculpt

Mix & Save

Fold Over Shorts Midnight
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Fold Over Shorts Midnight
€35 €59 · Sculpt

Mix & Save

Reviews

5,0 (13)
“Heel fijne top!”
Irena · Geverifieerde koper
“Heel zacht en zit dus super fijn”
Eleonora · Geverifieerde koper