Naar inhoud
Combineer wat je wilt – Bespaar 15% bij 3 stuks · Bespaar 18% bij 4–⁠5 stuks · Bespaar 20% vanaf 6 stuksCombineer wat je wilt. Bespaar tot 20%.

Aesbody Sculpt

Grace Halter Bralette Midnight

€49 €35

Bespaar 15% bij 3 stuks · Bespaar 18% bij 4–⁠5 stuks · Bespaar 20% vanaf 6 stuks · Bekijk de look ↓

Gemaakt voor: Pilates · Reformer · Barre · Elke dag

Kleur Midnight

Maat

Kies je maat om toe te voegen

Op voorraad

Pre-order. Verzonden uiterlijk 6 nov

Uitverkocht in deze maat

Bezorging in 6–7 werkdagen

Daarna bezorging in 6–7 werkdagen

Gratis maat ruilen. 30 dagen retour

  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • PayPal
  • Klarna

Bundle & Save

Draag het als look. Bespaar tot 20%.

  1. 3 stuksBespaar 15%
  2. 4–⁠5 stuksBespaar 18%
  3. 6+ stuksBespaar 20%

De complete Aesbody Sculpt Midnight look

Alle 8 stuks in Midnight. Kies een maat per stuk en vink uit wat je niet nodig hebt.

  • Grace Halter BraletteDit stuk€49 €35
  • Cami€59 €35
  • Capri Leggings€69 €37
  • Flare Leggings€89 €49
  • Fold Over Shorts€59 €35
  • Leggings€69 €39

 

Bekijk alle bundels →

Automatisch toegepast bij het afrekenen. Sokken, ondergoed en cadeaubonnen tellen niet mee voor de korting.

Pasvorm & maat

Ondersteunende pasvorm — kies je gebruikelijke maat.

Amara draagt maat XS en is 167 cm (5'6"), met een buste van 82 cm en BH-maat 32A (EU 70A).

Pasvorm: Valt normaal
Valt klein Valt normaal Valt ruim

Details

De lichtste laag in de set. Een halter bralette met dunne bandjes en uitneembare padding voor een strakke vorm, cropped net boven de taille — minimale support, clean genoeg om los te dragen, zacht genoeg om onder alles te layeren.

Stof & verzorging

Aesbody Sculpt - 78% nylon, 22% elastaan (LYCRA®)

Machine was koud met gelijke kleuren en leg plat om te drogen.

Verzending

Je ontvangt een track & trace-code per e-mail zodra je bestelling verzonden is.

Gratis verzending bij alle bestellingen vanaf € 125.

Nederland: 3-6 werkdagen — € 4
België: 4-6 werkdagen — € 4
Duitsland: 3-6 werkdagen — € 4
Frankrijk: 4-6 werkdagen — € 4
Verenigd Koninkrijk: 4-7 werkdagen — £ 4
Verenigde Staten: 5-7 werkdagen — $ 4
Rest van Europa: 4-7 werkdagen — € 7
Rest van de wereld: 4-7 werkdagen — € 20

Retourneren

Past het niet helemaal? Je hebt 30 dagen na levering om je retour te starten.

Winkeltegoed? Altijd een gratis retourlabel — ideaal om van maat te wisselen.

Terugbetaling: € 4 retourlabelkosten (Nederland, België, Duitsland & Frankrijk)

Alle andere landen: retourkosten verschillen — zie onze retourvoorwaarden

Grace Halter Bralette Midnight
€35

Maak de set compleet

Zelfde kleur, gemaakt om samen te dragen.

Capri Leggings Midnight
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Capri Leggings Midnight
€37 €69 · Sculpt

Mix & Save

Flare Leggings Midnight
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Flare Leggings Midnight
€49 €89 · Sculpt

Mix & Save

Fold Over Flare Pants Midnight Pre-order
LXLXXL
Toegevoegd aan je tas
Fold Over Flare Pants Midnight
€49 €89 · Sculpt

Mix & Save

Fold Over Shorts Midnight
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Fold Over Shorts Midnight
€35 €59 · Sculpt

Mix & Save