Naar inhoud
Combineer wat je wilt – Bespaar 15% bij 3 stuks · Bespaar 18% bij 4–⁠5 stuks · Bespaar 20% vanaf 6 stuksCombineer wat je wilt. Bespaar tot 20%.

Aesbody Sculpt

Grace Halter Bralette Onyx

€49 €35

Bespaar 15% bij 3 stuks · Bespaar 18% bij 4–⁠5 stuks · Bespaar 20% vanaf 6 stuks · Bekijk de look ↓

Gemaakt voor: Pilates · Reformer · Barre · Elke dag

Kleur Onyx

Maat

Kies je maat om toe te voegen

Op voorraad

Pre-order. Verzonden uiterlijk 6 nov

Uitverkocht in deze maat

Bezorging in 6–7 werkdagen

Daarna bezorging in 6–7 werkdagen

Gratis maat ruilen. 30 dagen retour

  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • PayPal
  • Klarna

Bundle & Save

Draag het als look. Bespaar tot 20%.

  1. 3 stuksBespaar 15%
  2. 4–⁠5 stuksBespaar 18%
  3. 6+ stuksBespaar 20%

De complete Aesbody Sculpt Onyx look

Alle 5 stuks in Onyx. Kies een maat per stuk en vink uit wat je niet nodig hebt.

  • Grace Halter BraletteDit stuk€49 €35
  • Bralette Veil€49 €35
  • Capri Leggings€69 €37
  • Flare Leggings€89 €49
  • Leggings€69 €39

 

Bekijk alle bundels →

Automatisch toegepast bij het afrekenen. Sokken, ondergoed en cadeaubonnen tellen niet mee voor de korting.

Pasvorm & maat

Ondersteunende pasvorm — kies je gebruikelijke maat.

Isabel draagt maat S en is 173 cm (5'8"), met een buste van 86 cm en BH-maat 34C (EU 75C).

Pasvorm: Valt normaal
Valt klein Valt normaal Valt ruim

Details

De lichtste laag in de set. Een halter bralette met dunne bandjes en uitneembare padding voor een strakke vorm, cropped net boven de taille — minimale support, clean genoeg om los te dragen, zacht genoeg om onder alles te layeren.

Stof & verzorging

Aesbody Sculpt - 78% nylon, 22% elastaan (LYCRA®)

Machine was koud met gelijke kleuren en leg plat om te drogen.

Verzending

Je ontvangt een track & trace-code per e-mail zodra je bestelling verzonden is.

Gratis verzending bij alle bestellingen vanaf € 125.

Nederland: 3-6 werkdagen — € 4
België: 4-6 werkdagen — € 4
Duitsland: 3-6 werkdagen — € 4
Frankrijk: 4-6 werkdagen — € 4
Verenigd Koninkrijk: 4-7 werkdagen — £ 4
Verenigde Staten: 5-7 werkdagen — $ 4
Rest van Europa: 4-7 werkdagen — € 7
Rest van de wereld: 4-7 werkdagen — € 20

Retourneren

Past het niet helemaal? Je hebt 30 dagen na levering om je retour te starten.

Winkeltegoed? Altijd een gratis retourlabel — ideaal om van maat te wisselen.

Terugbetaling: € 4 retourlabelkosten (Nederland, België, Duitsland & Frankrijk)

Alle andere landen: retourkosten verschillen — zie onze retourvoorwaarden

Grace Halter Bralette Onyx
€35

Maak de set compleet

Zelfde kleur, gemaakt om samen te dragen.

Capri Leggings Onyx
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Capri Leggings Onyx
€37 €69 · Sculpt

Mix & Save

Flare Leggings Onyx
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Flare Leggings Onyx
€49 €89 · Sculpt

Mix & Save

Leggings Onyx Pre-order
LXLXXL
Toegevoegd aan je tas
Leggings Onyx
€39 €69 · Sculpt

Mix & Save

Bralette Veil Onyx
XLXXL
Toegevoegd aan je tas
Bralette Veil Onyx
€35 €49 · Sculpt

Mix & Save